Entries List

Austin Lockwood  Friday, February 24, 2017

Entries - Final List

A Division

BestLogicRu Chess
BestLogicRu Players
BestLogicRu Team
ChessOK.com
East Slovakia Chess
Et Reges Mortales
Flagman
Fresh Wind II
Hamburger Schachgesellschaft (HSG)
Metel-2
Pawn Stars
Samarachess
Sporting Clube de Portugal
The Underdogs I
Zugzwang Bocholt 2


B Division

 

Alpha
BCCA Adventurers
BCCA Black Knights
BCCA Buccaneers
BCCA Cavaliers
CAISSA BOYS
CB ROYAL CESKE BUDEJOVICE
Chance
Chess Allies
ChessBaseUserClub
Chigorcy
Chimia Ramnicu Valcea
Club Escacs Tarragona
Clubul Central de Sah Bucuresti
Dream Team Gambit
Eintracht Langenbek
FSV Spremberg
Garrys Erben
Great Lakes Blizzard
Les 4 Cavaliers
Les Mousquetaires du Roi
Magic 4 All Stars
Metel-1
Metel-3
Ostschweiz
Peace the Power that Preserves II
People Team
Pioneer 1
Pitercorr-1
Quattro Torri -G.Castello Aprilia
Rochade 5171 Chess Composers
Rochade 5171 Chess Connection
Rochelo
RUBIN
Sakk Egylet Nagyatád
SCHACHVEREIN ALSFELD
Spartak
SPARTAK - PLOVDIV
Termosat Chessfriends
The Beatles
The Beginners
The Chessfriends
The Underdogs II
The Underdogs III
The Underdogs IV
USPTU-Bashkir Chess
Volga - Moscow-1
WE BREAK FOR GAMBITS!
Windy City
ZUBR
Zugzwang Bocholt 1
Zugzwang Bocholt 5

C Division

 

4 Gode Kremboller
64for4
ACSD LEONARDO
A.D. AJEDREZ MÓSTOLES (A)
A.D. AJEDREZ MÓSTOLES (B)
Allukam Project
Amber Kings
ASK Salzburg
BCCA Correspondents
BCCA Dragons
BestLogicRu Bishops
BestLogicRu Knights
C. E. Cercle Artistic Ciutadella
CAPEA FERNANDO ARRABAL
CAPEA FRANCESCH VICENT
CAPEA GARZÓN ROGER
CAPEA LASKER
CAPEA RICARDO CALVO
CCI I
CCLA Avant Garde
Chess Club Travertin 2
Chess4Ever
Clergy
CORRCHESS TEAM
CSM Cluj-Napoca
Czech Friends
Danish Powerhouse
DEMC
DSU Tigers
ENERGY CAMERON CAMPINA
Flying Chess
Forchess.ru-1
Forchess.ru-2
FSB Thuringia
FSB Thuringia II
FSG Sparrenburg Bielefeld I
FSG Sparrenburg Bielefeld II
FSG Sparrenburg Bielefeld III
FSG Sparrenburg Bielefeld IV
GARUDA PERCAKI
Gli Svitosi
Gomel 2012
Great Danes
Grupo de Xadrez Alekhine A
Grupo de Xadrez Alekhine B
Hetman Koszalin
House of Wallenstein
Imperium Szachów
Latvians
Les dragons de l'AJEC
LION
Magic 4
Maribor.SI
Memento Gambit
Mieszko I
Niederösterreich
Niederösterreich 2
Nika – chess
Oberösterreich 1
Österreich 1
Panama Chess Warriors
Passed Pawns
Postmen
Primus II
Rapid Thuringia
Real de Bellón IV
reti's yetis
REY GRIS
Rochade 5171 Caissa and Friends
Rochade 5171 Chess friends
Rochade 5171 Farm
SAGITTARIUS
Salzburg 1
Schachfreunde Buer 21/74
SchemingMind A
SchemingMind B
SchemingMind C
SchemingMind D
Sergio Bianchi Nord
Sergio Bianchi Sud
SOCIETA SCACCHISTICA NOVARESE
Spartak 2
Speedy Gonzales
Sporting Clube de Portugal B
Steiermark 1
SV Berolina Mitte
Szachowy Zapiecek
Termo-EKO/RSF
The Roaring Forties
Torres Quevedo
Trident
Trojan Knights 64
Verbund B/V
Volga – Moscow-2
Warriors of the Perla del Sur
Wien 1
Wien 2
Zaporozhian Cossacks
Zasilatelstvi Zeleznik Pardubice
Zhivoj Zhurnal